Bezpłatna analiza Twojej sprawy
  Nie zawieraj ugody z towarzystwem ubezpieczeniowym

  Zanim zdecydujesz się na zawarcie ugody skontaktuj się z AP Odszkodowania w celu przeprowadzenia darmowej analizy sprawy. Decyzję o zawarciu ugody możesz podjąć w każdej chwili a po jej zawarciu co do zasady już nic nie da się zrobić.

  Pan Jan skontaktował się z naszym agentem w celu uzyskania odszkodowania z OC sprawcy wypadku. Z przesłanych dokumentów medycznych wynikało, że samo należne zadośćuczynienie powinno wynieść 72.000,00 zł. Ponadto chcieliśmy dochodzić odszkodowania za koszty opieki na łączną kwotę 3.250,00 zł. Wysłaliśmy zgłoszenie szkody i po 2 tygodniach otrzymaliśmy informację, że Pan Jan zawarł ugodę z Towarzystwem Ubezpieczeniowym na łączną kwotę 15.000,00 zł zanim skontaktował się z nami. Ugoda została zawarta po zakończonym leczeniu więc jest skuteczna i nie było możliwości uchylenia się od jej skutków.

  Otrzymujemy coraz więcej zgłoszeń podobnych do powyższego. Pan Jan nie poinformował nas o zawartej ugodzie z myślą, że ta informacja nie ma znaczenia. Często jednak poszkodowani po zawarciu ugody dowiadują się od znajomych o kwotach odszkodowań zdecydowanie wyższych za mniejsze niż ich obrażenia i próbują się wyplątać z błędnej decyzji. Staramy się przeanalizować sprawę mimo powzięcia informacji o ugodzie i czasem uda nam się pomóc ją unieważnić. Jest to jednak długotrwały proces.

  Kiedy można uchylić się od skutków ugody

  Jeśli ugoda została zawarta przed zakończonym leczeniem a po jego zakończeniu okazało się, że trwały % uszczerbku na zdrowiu jest wysoki i brak jest rokowań na poprawę stanu zdrowia. Ponadto kwota ugody musi być zaniżona. Jest to przypadek, w którym można starać się o uchylenie skutków prawnych umowy ugody.

  Jeśli natomiast ugoda została zawarta po zakończonym procesie leczenia i poszkodowany znał wszystkie skutki wypadku przed jej zawarciem, brak jest podstaw do unieważnienia ugody.

  Nie usiłujemy dowieść, że ugoda zawsze jest krzywdząca dla poszkodowanego. Niejednokrotnie i my zawieramy je z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Należy jednak wiedzieć, że kancelarie odszkodowawcze potrafią oszacować wysokość szkody i prowadzić negocjacje tak aby uzyskać satysfakcjonujące odszkodowanie.

  Pamiętaj! Przed zawarciem ugody skonsultuj się ze specjalistą. Renomowane kancelarie odszkodowawcze przeprowadzają darmową analizę sprawy. Po wyniku takiej analizy możesz podjąć decyzję, czy warto podpisać ugodę czy może jednak powierzyć sprawę kancelarii odszkodowawczej.

  AP Odszkodowania nie pobiera żadnych opłat wstępnych. Działamy w systemie prowizyjnym co motywuje nas do jak najszybszego uzyskania jak najwyższego odszkodowania. Nasze wynagrodzenie pobierane jest po uzyskaniu odszkodowania. Dzięki temu nie ponosisz ryzyka utraty pieniędzy.

  Bezpłatna analiza Twojej sprawy
   Opinie

   Gwiazdki opini

   AP Odszkodowania znalazłam w Internecie. Pierwszy raz musiałam korzystać z tego typu firmy, i ten wybór okazał się NAJLEPSZY! Rzetelna obsługa od samego początku, na każdym etapie postępowania. Bardzo dobry kontakt, uzyskiwałam odpowiedzi na każde zapytanie.
   Firma Pana Pawła uzyskała wysokie odszkodowanie dla mojego syna, potrąconego przez samochód.
   Firmę AP ODSZKODOWANIA będę polecać z czystym sumieniem!

   Małgorzata A.

   Gwiazdki opini

   Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona. Nie musiałam uczestniczyć w trudnych prawnie rozmowach. Okazano mi dużą życzliwość i zrozumienie problemu. Zawsze uzyskałam wyczerpujące informacje. Bardzo dziękuję za pomoc i będę polecać usługi Kancelarii każdemu kto będzie w potrzebie.

   Teresa J.

   Gwiazdki opini

   Witam, w ciężkiej sytuacji została mi polecona firma Pana Pawła Gaja i NIE ZAWIODŁEM SIE. Potwierdziły się wszystkie opinie przekazane przez przyjaciół, tj. profesjonalizm, kultura osobista, dyskrecja, pełna dostępność podczas prowadzenia mojej sprawy, a przede wszystkim SKUTECZNOŚĆ! Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić – jest wiele firm o podobnym profilu, ale właściwy adres tylko JEDEN!

   Pozdrawiam

   Marcin J.

   Gwiazdki opini

   Moja ciocia uległa bardzo poważnemu wypadkowi w autobusie miejskim. Nawet nie wiedziała, że może w związku z tym otrzymać jakieś odszkodowanie. Dzięki AP Odszkodowania otrzymała naprawdę duże pieniądze. Sprawa trafiła do sądu ponieważ towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaciło grosze a w sądzie okazało się, że powinna otrzymać pięć razy więcej. Świetny kontakt z firmą i fachowo załatwiona sprawa przez świetnych prawników.

   Polecam

   Mateusz

   Oceń artykuł:

   Oceny:

   Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która doda opinię