Czym się zajmujemy?

Odzyskiwanie odszkodowań

Nasza firma zajmuje się w głównej mierze odszkodowaniami osobowymi oraz zadośćuczynieniem za doznany ból i cierpienie. Odszkodowanie należy Ci się za wszelkiego rodzaju koszty, które poniosłeś w wyniku wypadku takie jak: koszty badań, leczenia, rehabilitacji czy obniżony dochód w pracy w związku z przebywaniem na zasiłku chorobowym. Natomiast zadośćuczynienie ma za zadanie pomóc Ci poradzić sobie z ciężką sytuacją jaką jest uszkodzenie ciała czy rozstrój zdrowia. Jest to forma wynagrodzenia Ci bólu i cierpienia jakiego doznałeś w wyniku wypadku.

O wysokości zadośćuczynienia oraz rodzajach odszkodowań za odniesione urazy piszemy w artykule Wypadek komunikacyjny.

Likwidujemy szkody powstałe nawet 20 lat wstecz!

Nie zadręczaj się, że może już za późno na dochodzenie odszkodowania. Zadzwoń i dowiedz się czy mamy jeszcze czas uzyskać je dla Ciebie.

Darmowa analiza

Niejednokrotnie nie wiesz czy odszkodowanie Ci się należy. Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z tobą w celu przeanalizowania Twojej sprawy. Potrzebujemy kilku minut rozmowy aby wstępnie ocenić zasadność roszczenia.

Nie zastanawiaj się czy odszkodowanie, które otrzymałeś od towarzystwa ubezpieczeniowego jest zaniżone – najprawdopodobniej jest! Wypełnij formularz i poczekaj na kontakt z naszej strony. Nasz dział analiz współpracuje z lekarzami, którzy ocenią o ile odszkodowanie zostało zaniżone.

Darmowe leczenie

Zdajemy sobie sprawę, że czas podczas leczenia jest kluczowy. Jeśli uległeś wypadkowi komunikacyjnemu nie musisz czekać na badania czy rehabilitację miesiącami lub nawet latami. Masz prawo zadbać o swoje zdrowie najlepiej jak to możliwe a towarzystwo ma obowiązek zapłacić za woje leczenie.

Darmowa pomoc prawnika

Jeśli towarzystwo ubezpieczeniowe lub inny podmiot odpowiedzialny za Twój wypadek nie uzna odpowiedzialności lub wypłaci zbyt niskie odszkodowanie, to my opłacimy profesjonalistów (adwokat, radca prawny), którzy będą Cię reprezentować w sądzie. Możesz być spokojny gdyż współpracujemy z kancelarią, która ma ogromne doświadczenie w sprawach odszkodowawczych.

młotek sędziowski

Często ponosimy koszty postępowań sądowych

Często osoby poszkodowane nie są w stanie ponieść kosztów postępowania sądowego zwłaszcza gdy walczą o duże odszkodowanie i proces jest kosztowny. W takiej sytuacji możemy iść Ci z pomocą i zapłacić za Ciebie koszty takiego postępowania.