Bezpłatna analiza Twojej sprawy
  Zwrot kosztów leczenia

  Wiele osób poszkodowanych w wypadkach potrzebuje specjalistycznej pomocy medycznej. Czasami poszkodowany wymaga długotrwałej i kosztownej rehabilitacji lub też ciągłej opieki pielęgniarskiej.

  Warto wiedzieć, że w takich przypadkach każdy poszkodowany ma prawo domagania się pokrycia wszystkich kosztów poniesionych na leczenie lub też przyznania stosownej renty w ramach odszkodowania.

  Zwrot kosztów związanych z leczeniem obejmuje:

  • koszty zakupów leków;
  • koszty pobytu w szpitalu i zabiegów rehabilitacyjnych;
  • koszty konsultacji u specjalistów;
  • koszty zakupu środków opatrunkowych i przyrządów rehabilitacyjnych;
  • koszty poniesione na zakup sprzętu ortopedycznego, protez;
  • koszty związane z przejazdami osób bliskich na wizyty do szpitali;

  Nie pobieramy prowizji z odszkodowania uzyskanego na pokrycie wyżej wymienionych kosztów. Oznacza to, że jeśli uzyskamy takie odszkodowanie, przekażemy je tobie w całości.

  Aby uzyskać zwrot kosztów leczenia poszkodowany powinien gromadzić wszystkie dowody potwierdzające poniesione koszty. Powinien zbierać wszystkie paragony, faktury za leki, za opiekę medyczną, za fizjoterapię i rehabilitację, wszystkie koszty dojazdu do specjalistów.

  Bezpłatna analiza Twojej sprawy
   Opinie

   Gwiazdki opini

   AP Odszkodowania znalazłam w Internecie. Pierwszy raz musiałam korzystać z tego typu firmy, i ten wybór okazał się NAJLEPSZY! Rzetelna obsługa od samego początku, na każdym etapie postępowania. Bardzo dobry kontakt, uzyskiwałam odpowiedzi na każde zapytanie.
   Firma Pana Pawła uzyskała wysokie odszkodowanie dla mojego syna, potrąconego przez samochód.
   Firmę AP ODSZKODOWANIA będę polecać z czystym sumieniem!

   Małgorzata A.

   Gwiazdki opini

   Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona. Nie musiałam uczestniczyć w trudnych prawnie rozmowach. Okazano mi dużą życzliwość i zrozumienie problemu. Zawsze uzyskałam wyczerpujące informacje. Bardzo dziękuję za pomoc i będę polecać usługi Kancelarii każdemu kto będzie w potrzebie.

   Teresa J.

   Gwiazdki opini

   Witam, w ciężkiej sytuacji została mi polecona firma Pana Pawła Gaja i NIE ZAWIODŁEM SIE. Potwierdziły się wszystkie opinie przekazane przez przyjaciół, tj. profesjonalizm, kultura osobista, dyskrecja, pełna dostępność podczas prowadzenia mojej sprawy, a przede wszystkim SKUTECZNOŚĆ! Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić – jest wiele firm o podobnym profilu, ale właściwy adres tylko JEDEN!

   Pozdrawiam

   Marcin J.

   Gwiazdki opini

   Moja ciocia uległa bardzo poważnemu wypadkowi w autobusie miejskim. Nawet nie wiedziała, że może w związku z tym otrzymać jakieś odszkodowanie. Dzięki AP Odszkodowania otrzymała naprawdę duże pieniądze. Sprawa trafiła do sądu ponieważ towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaciło grosze a w sądzie okazało się, że powinna otrzymać pięć razy więcej. Świetny kontakt z firmą i fachowo załatwiona sprawa przez świetnych prawników.

   Polecam

   Mateusz

   Oceń artykuł:

   Oceny:

   Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która doda opinię