Częstochowa - odszkodowania

Odszkodowania Częstochowa i okolice. Pomoc z odszkodowaniem bez opłat wstępnych. Profesjonalna obsługa sprawy przez radców prawnych i adwokatów w walce o odszkodowanie za urazy ciała. Dochodzenie odszkodowań z polisy OC za wypadek komunikacyjny, wypadek w pracy, wypadek w rolnictwie. Zadośćuczynienie po wypadku i renta za śmierć osoby bliskiej.

Odszkodowawcze roszczenia bez opłat początkowych. Częstochowa: wypadek w gospodarstwie rolnym, wypadek samochodowy utrata osoby bliskiej w wypadku, wypadki chodnikowe. Świadczymy pomoc w uzyskaniu odszkodowania powypadkowego z OC sprawcy, za którą poszkodowany płaci dopiero po uzyskaniu świadczenia. Renta wyrównawcza, odszkodowanie za wypadek na chodniku.

Odszkodowania Częstochowa to hasło, które córka pana Juliana, mieszkańca Częstochowy została zmuszona wpisać w wyszukiwarce internetowej w celu uzyskania pomocy z odszkodowaniem. Mimo podeszłego wieku pana Juliana nigdy nie przeszło mu przez myśl, że będzie musiał walczyć o odszkodowanie właśnie z zarządcą dróg w swoim mieście. Otóż idąc chodnikiem przy ul. Kisielewskiego doznał urazu ręki upadając w wyniku poślizgnięcia. Chodnik tego feralnego dnia stanowił duże zagrożenie ponieważ zalegała na nim gruba warstwa lodu, która w żaden sposób nie została zabezpieczona poprzez posypanie piaskiem czy solą. Wypadki na chodnikach i ulicach zdarzają się bardzo często i bardzo często podmiot odpowiedzialny za ich utrzymanie ponosi  za nie winę. Dziura w chodniku, nieodśnieżony oraz nieposypany parking to częste przyczyny doznanych przez mieszkańców urazów. Pan Julian trafił do firmy AP Odszkodowania szukając pomocy prawnej dla osób poszkodowanych i ją znalazł. Sprawa trafiła do sądu, który uznał, że zadośćuczynienie dla niego powinno wynieść 50.000,00 zł a odszkodowanie za koszty opieki omalże 4.000,00 zł.

W takie sytuacji w każdym mieście znalazło się wiele osób.

Co warto wiedzieć aby mieć pewność, że trzymamy należne nam odszkodowanie?

Po pierwsze upewnijmy się, czy jest świadek zdarzenia. Jeśli ktoś widział sam upadek, poprośmy tą osobę o numer telefonu aby móc się z nią skontaktować w celu uzyskania oświadczenia o okolicznościach wypadku. Niw wierzmy w to, że świadkiem nie może być osoba najbliższa jak mąż, dziecko, rodzic. Każda z tych osób jest dla sądu tak samo wiarygodna jak osoba postronna.

Jeśli nie ma żadnego świadka wypadku należy niezwłocznie powiadomić Policję lub Straż Miejską oraz wezwać pogotowie ratunkowe. Służbom należy wskazać miejsce oraz przyczynę upadku.

W szpitalu należy opowiedzieć o przyczynie wypadku i poprosić lekarza aby ta informacja znalazła się w epikryzie. Opowiadając o obrażeniach ciała nie należy się skupiać jedynie na tym co najbardziej boli. Niektóre urazy mimo niewielkiego bólu w pierwszej dobie po wypadku mogą okazać się bardziej poważne niż nam się mogło wydawać. Zdiagnozowanie ich w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym przyspieszy leczenie oraz zaoszczędzi nam czas na umawianie się na kolejne wizyty lekarskie oraz badania, na które jak wiadomo czeka się kilka miesięcy. Ponadto tak postawiona diagnoza zaraz po wypadku daje nam pewność, że do urazu doszło właśnie w trakcie upadku, co przełoży się na wysokość odszkodowania.

Kolejnym krokiem jest udanie się do kancelarii, która specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań za szkody na osobie. AP Odszkodowania stawia sobie za cel uzyskanie możliwie najwyższego odszkodowania dla każdego naszego klienta, który w wyniku niefortunnego zdarzenia doznał uraz ciała. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

O rodzajach oraz wysokościach odszkodowań i zadośćuczynienia przeczytaj w artykule "Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny"

Skontaktuj się z nami i umów spotkanie z jednym z naszych specjalistów w dogodnym dla Ciebie miejscu. Pozwól nam sobie pomóc.

dane kontaktowe

AP Odszkodowania Paweł Gaj
ul. Dąbrowskiego 11 lok. 4
42-200 Częstochowa

 

TEL: 34 374 37 36

GSM: +48 792 020 240
Email: biuro@apo24.pl

godziny otwarcia

Pn - Pt: 9:00 - 17:00
Sb: nieczynne

facebooklogo