mężczyzna z urazem ręki na tle rozbitego samochodu

Odszkodowania Częstochowa

Pomoc z odszkodowaniem bez opłat wstępnych. Profesjonalna obsługa sprawy przez radców prawnych i adwokatów w walce o odszkodowanie za urazy ciała. Dochodzenie odszkodowań z polisy OC za wypadek komunikacyjny, wypadek w pracy, wypadek w rolnictwie. Zadośćuczynienie po wypadku i renta za śmierć osoby bliskiej.

Odszkodowawcze roszczenia bez opłat początkowych. Częstochowa: wypadek w gospodarstwie rolnym, wypadek samochodowy utrata osoby bliskiej w wypadku, wypadki chodnikowe. Świadczymy pomoc w uzyskaniu odszkodowania powypadkowego z OC sprawcy, za którą poszkodowany płaci dopiero po uzyskaniu świadczenia. Renta wyrównawcza, odszkodowanie za wypadek na chodniku.

Odszkodowania Częstochowa to hasło, które córka pana Juliana, mieszkańca Częstochowy została zmuszona wpisać w wyszukiwarce internetowej w celu uzyskania pomocy z odszkodowaniem. Mimo podeszłego wieku pana Juliana nigdy nie przeszło mu przez myśl, że będzie musiał walczyć o odszkodowanie właśnie z zarządcą dróg w swoim mieście. Otóż idąc chodnikiem przy ul. Kisielewskiego doznał urazu ręki upadając w wyniku poślizgnięcia. Chodnik tego feralnego dnia stanowił duże zagrożenie ponieważ zalegała na nim gruba warstwa lodu, która w żaden sposób nie została zabezpieczona poprzez posypanie piaskiem czy solą. Wypadki na chodnikach i ulicach zdarzają się bardzo często i bardzo często podmiot odpowiedzialny za ich utrzymanie ponosi  za nie winę. Dziura w chodniku, nieodśnieżony oraz nieposypany parking to częste przyczyny doznanych przez mieszkańców urazów. Pan Julian trafił do firmy AP Odszkodowania szukając pomocy prawnej dla osób poszkodowanych i ją znalazł. Sprawa trafiła do sądu, który uznał, że zadośćuczynienie dla niego powinno wynieść 50.000,00 zł a odszkodowanie za koszty opieki omalże 4.000,00 zł.

W takie sytuacji w każdym mieście znalazło się wiele osób.

Bezpłatna analiza Twojej sprawy
  Opinie

  Gwiazdki opini

  AP Odszkodowania znalazłam w Internecie. Pierwszy raz musiałam korzystać z tego typu firmy, i ten wybór okazał się NAJLEPSZY! Rzetelna obsługa od samego początku, na każdym etapie postępowania. Bardzo dobry kontakt, uzyskiwałam odpowiedzi na każde zapytanie.
  Firma Pana Pawła uzyskała wysokie odszkodowanie dla mojego syna, potrąconego przez samochód.
  Firmę AP ODSZKODOWANIA będę polecać z czystym sumieniem!

  Małgorzata A.

  Gwiazdki opini

  Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona. Nie musiałam uczestniczyć w trudnych prawnie rozmowach. Okazano mi dużą życzliwość i zrozumienie problemu. Zawsze uzyskałam wyczerpujące informacje. Bardzo dziękuję za pomoc i będę polecać usługi Kancelarii każdemu kto będzie w potrzebie.

  Teresa J.

  Gwiazdki opini

  Witam, w ciężkiej sytuacji została mi polecona firma Pana Pawła Gaja i NIE ZAWIODŁEM SIE. Potwierdziły się wszystkie opinie przekazane przez przyjaciół, tj. profesjonalizm, kultura osobista, dyskrecja, pełna dostępność podczas prowadzenia mojej sprawy, a przede wszystkim SKUTECZNOŚĆ! Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić – jest wiele firm o podobnym profilu, ale właściwy adres tylko JEDEN!

  Pozdrawiam

  Marcin J.

  Gwiazdki opini

  Moja ciocia uległa bardzo poważnemu wypadkowi w autobusie miejskim. Nawet nie wiedziała, że może w związku z tym otrzymać jakieś odszkodowanie. Dzięki AP Odszkodowania otrzymała naprawdę duże pieniądze. Sprawa trafiła do sądu ponieważ towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaciło grosze a w sądzie okazało się, że powinna otrzymać pięć razy więcej. Świetny kontakt z firmą i fachowo załatwiona sprawa przez świetnych prawników.

  Polecam

  Mateusz

  Co warto wiedzieć aby mieć pewność, że trzymamy należne nam odszkodowanie?

  Po pierwsze upewnijmy się, czy jest świadek zdarzenia. Jeśli ktoś widział sam upadek, poprośmy tą osobę o numer telefonu aby móc się z nią skontaktować w celu uzyskania oświadczenia o okolicznościach wypadku. Niw wierzmy w to, że świadkiem nie może być osoba najbliższa jak mąż, dziecko, rodzic. Każda z tych osób jest dla sądu tak samo wiarygodna jak osoba postronna.

  Jeśli nie ma żadnego świadka wypadku należy niezwłocznie powiadomić Policję lub Straż Miejską oraz wezwać pogotowie ratunkowe. Służbom należy wskazać miejsce oraz przyczynę upadku.

  W szpitalu należy opowiedzieć o przyczynie wypadku i poprosić lekarza aby ta informacja znalazła się w epikryzie. Opowiadając o obrażeniach ciała nie należy się skupiać jedynie na tym co najbardziej boli. Niektóre urazy mimo niewielkiego bólu w pierwszej dobie po wypadku mogą okazać się bardziej poważne niż nam się mogło wydawać. Zdiagnozowanie ich w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym przyspieszy leczenie oraz zaoszczędzi nam czas na umawianie się na kolejne wizyty lekarskie oraz badania, na które jak wiadomo czeka się kilka miesięcy. Ponadto tak postawiona diagnoza zaraz po wypadku daje nam pewność, że do urazu doszło właśnie w trakcie upadku, co przełoży się na wysokość odszkodowania.

  Kolejnym krokiem jest udanie się do kancelarii, która specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań za szkody na osobie. AP Odszkodowania stawia sobie za cel uzyskanie możliwie najwyższego odszkodowania dla każdego naszego klienta, który w wyniku niefortunnego zdarzenia doznał uraz ciała. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

  O rodzajach oraz wysokościach odszkodowań i zadośćuczynienia przeczytaj w artykule Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny

  Skontaktuj się z nami i umów spotkanie z jednym z naszych specjalistów w dogodnym dla Ciebie miejscu. Pozwól nam sobie pomóc.

  Lekarz przy pacjencie

  Zakres świadczonych usług

  Uzyskujemy wysokie odszkodowania powstałe w wyniku wypadków oraz kolizji drogowych bądź zdarzeń komunikacyjnych

  Pozyskujemy odszkodowania za wypadek przy pracy w kwocie odpowiadającej wartości powstałej szkody

  Odszkodowanie należne jest każdemu poszkodowanemu jeśli doszło do niego na terenie gospodarstwa rolnego

  Pomagamy uzyskać odszkodowanie w przypadku wypadku na uszkodzonym bądź śliskim, nieodśnieżonym chodniku

  Pomagamy uzyskać stosowne zadośćuczynienie, które jest następstwem ciężkich obrażeń ciała bądź utratą osoby bliskiej

  Pomagamy uzyskać zwrot kosztów poniesionych na leczenie lub prawo do przyznania renty w ramach odszkodowania

  Pomagamy w uzyskaniu utraconych dochodów w przypadku niezdolności do pracy w wyniku wypadku

  Sprawdź czy przysługuje Ci odszkodowanie.
  Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły.

  Skutecznie uzyskujemy
  wysokie odszkodowania

  • Nasza Firma oferuje kompleksową pomoc w dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynienia.
  • W naszej ofercie znajduje się możliwość ubiegania się o wszelkiego rodzaju odszkodowania za szkody na osobie, oraz zadośćuczynienie za doznany ból i cierpienie.
  • Nasi specjaliści przygotują wszelkie dokumenty, które są niezbędne do uzyskania należnego odszkodowania.
  • Reprezentujemy naszych Klientów przed zakładami ubezpieczeń, pracodawcami a jeśli to konieczne, przed sądami.
  Kobieta przy komputerze

  W celu uzyskania szczegółowych
  informacji dotyczących oferty