Łódź - odszkodowania

Odszkodowania Łódź i okolice. Pomoc z odszkodowaniem bez opłat wstępnych. Profesjonalna obsługa sprawy przez radców prawnych i adwokatów w walce o odszkodowanie za urazy ciała. Dochodzenie odszkodowań z polisy OC za wypadek komunikacyjny, wypadek w pracy, wypadek w rolnictwie. Zadośćuczynienie po wypadku i renta za śmierć osoby bliskiej.

Odszkodowania powypadkowe i nie tylko

Odszkodowawcze roszczenia bez opłat początkowych. Łódź: wypadek w gospodarstwie rolnym, wypadek samochodowy utrata osoby bliskiej w wypadku, wypadki chodnikowe. Świadczymy pomoc w uzyskaniu odszkodowania powypadkowego z OC sprawcy, za którą poszkodowany płaci dopiero po uzyskaniu świadczenia. Renta wyrównawcza, odszkodowanie za wypadek na chodniku.

Odszkodowania Łódź to hasło, które pani Elżbieta wpisałaby w wyszukiwarce internetowej gdyby pochodziła z tego miasta. Znalazła nas jednak w Piotrkowie Trybunalskim. Zmusiło ją do tego towarzystwo ubezpieczeniowe wydając decyzję o wypłacie zaniżonego odszkodowania za wypadek komunikacyjny. Poszkodowana doznała wielu złamań a konsultant medyczny naszej firmy stwierdził u niej wysoki % trwałego uszczerbku na zdrowiu co prawie zupełnie pokryło się z późniejszą opinią biegłego sądowego. Kwota odszkodowania wypłacona przez ubezpieczyciela wyniosła 18.000,00 zł i została utrzymana w decyzji wydanej po złożonej reklamacji.

Jak uzyskać jak najwyższe odszkodowania?

Starając się uzyskać możliwe najwyższe odszkodowanie dla Pani Elżbiety wnieśliśmy do sądu pozew o zapłatę na jej rzecz kwoty 78.000,00 zł zadośćuczynienia, kwoty 3.723,92 zł odszkodowania za poniesione koszty leczenia (w tym lekarstwa oraz rehabilitacja) oraz kwoty 6.924,00 zł tytułem odszkodowania za koszty opieki. Wyrok, który uzyskaliśmy był bardzo satysfakcjonujący. Odszkodowanie zostało zasądzone w całości natomiast odnośnie zadośćuczynienia sąd stwierdził, że łączna kwota powinna wynieść 96.000,00 zł i zasądził kwotę 75.000,00 zł na rzecz naszej klientki (kwota pomniejszona o 18.000,00 zł wypłaconego zadośćuczynienia w postępowaniu likwidacyjnym). Różnica wynikała z % uszczerbku na zdrowiu, jednak uważamy, że lepiej starać się o wyższą kwotę niż otrzymać niższe odszkodowanie. Sąd jest związany żądaniem powoda i nie może orzec kwoty wyższej ni ta zawarta w pozwie.

Jak widać warto dochodzić swoich praw w sądzie. Aby dowiedzieć się czy możemy otrzymać wyższe odszkodowanie warto zgłosić się do AP Odszkodowania w celu darmowej analizy sprawy. Nasi konsultanci medyczni oraz prawnicy (adwokat, radca prawny) wydadzą opinię, z której z dużą pewnością wynikać będzie wysokość należnego odszkodowania. Jeśli kwota wypłacona Państwu w postępowaniu likwidacyjnym będzie zaniżona, czego możecie być prawie pewni, poprowadzimy sprawę w sądzie bez opłat wstępnych, rozliczając się z Państwem prowizyjnie po zakończeniu sprawy i uzyskaniu odszkodowania. Jest to najkorzystniejsze rozwiązanie gdyż podmiot działający na zasadzie prowizji będzie się starał aby odszkodowanie było jak najwyższe oraz aby sprawa zakończyła się jak najszybciej, ponieważ dochód uzyska dopiero po jej zakończeniu. Warto powierzyć swoją sprawę osobom z dużym doświadczeniem, zajmującym się na co dzień pomocą w dochodzeniu odszkodowania.

dane kontaktowe

AP Odszkodowania Paweł Gaj
ul. Dąbrowskiego 11 lok. 4
42-200 Częstochowa

 

TEL: 34 374 37 36

GSM: +48 792 020 240
Email: biuro@apo24.pl

godziny otwarcia

Pn - Pt: 9:00 - 17:00
Sb: nieczynne

facebooklogo