Odszkodowania – Łódź

Odszkodowania Łódź i okolice. Pomoc z odszkodowaniem bez opłat wstępnych. Profesjonalna obsługa sprawy przez radców prawnych i adwokatów w walce o odszkodowanie za urazy ciała. Dochodzenie odszkodowań z polisy OC za wypadek komunikacyjny, wypadek w pracy, wypadek w rolnictwie. Zadośćuczynienie po wypadku i renta za śmierć osoby bliskiej.

Odszkodowania powypadkowe i nie tylko

Odszkodowawcze roszczenia bez opłat początkowych. Łódź: wypadek w gospodarstwie rolnym, wypadek samochodowy utrata osoby bliskiej w wypadku, wypadki chodnikowe. Świadczymy pomoc w uzyskaniu odszkodowania powypadkowego z OC sprawcy, za którą poszkodowany płaci dopiero po uzyskaniu świadczenia. Renta wyrównawcza, odszkodowanie za wypadek na chodniku.

Odszkodowania Łódź to hasło, które pani Elżbieta wpisałaby w wyszukiwarce internetowej gdyby pochodziła z tego miasta. Znalazła nas jednak w Piotrkowie Trybunalskim. Zmusiło ją do tego towarzystwo ubezpieczeniowe wydając decyzję o wypłacie zaniżonego odszkodowania za wypadek komunikacyjny. Poszkodowana doznała wielu złamań a konsultant medyczny naszej firmy stwierdził u niej wysoki % trwałego uszczerbku na zdrowiu co prawie zupełnie pokryło się z późniejszą opinią biegłego sądowego. Kwota odszkodowania wypłacona przez ubezpieczyciela wyniosła 18.000,00 zł i została utrzymana w decyzji wydanej po złożonej reklamacji.

Bezpłatna analiza Twojej sprawy
  Opinie

  Gwiazdki opini

  AP Odszkodowania znalazłam w Internecie. Pierwszy raz musiałam korzystać z tego typu firmy, i ten wybór okazał się NAJLEPSZY! Rzetelna obsługa od samego początku, na każdym etapie postępowania. Bardzo dobry kontakt, uzyskiwałam odpowiedzi na każde zapytanie.
  Firma Pana Pawła uzyskała wysokie odszkodowanie dla mojego syna, potrąconego przez samochód.
  Firmę AP ODSZKODOWANIA będę polecać z czystym sumieniem!

  Małgorzata A.

  Gwiazdki opini

  Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona. Nie musiałam uczestniczyć w trudnych prawnie rozmowach. Okazano mi dużą życzliwość i zrozumienie problemu. Zawsze uzyskałam wyczerpujące informacje. Bardzo dziękuję za pomoc i będę polecać usługi Kancelarii każdemu kto będzie w potrzebie.

  Teresa J.

  Gwiazdki opini

  Witam, w ciężkiej sytuacji została mi polecona firma Pana Pawła Gaja i NIE ZAWIODŁEM SIE. Potwierdziły się wszystkie opinie przekazane przez przyjaciół, tj. profesjonalizm, kultura osobista, dyskrecja, pełna dostępność podczas prowadzenia mojej sprawy, a przede wszystkim SKUTECZNOŚĆ! Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić – jest wiele firm o podobnym profilu, ale właściwy adres tylko JEDEN!

  Pozdrawiam

  Marcin J.

  Gwiazdki opini

  Moja ciocia uległa bardzo poważnemu wypadkowi w autobusie miejskim. Nawet nie wiedziała, że może w związku z tym otrzymać jakieś odszkodowanie. Dzięki AP Odszkodowania otrzymała naprawdę duże pieniądze. Sprawa trafiła do sądu ponieważ towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaciło grosze a w sądzie okazało się, że powinna otrzymać pięć razy więcej. Świetny kontakt z firmą i fachowo załatwiona sprawa przez świetnych prawników.

  Polecam

  Mateusz

  Jak uzyskać jak najwyższe odszkodowania?

  Starając się uzyskać możliwe najwyższe odszkodowanie dla Pani Elżbiety wnieśliśmy do sądu pozew o zapłatę na jej rzecz kwoty 78.000,00 zł zadośćuczynienia, kwoty 3.723,92 zł odszkodowania za poniesione koszty leczenia (w tym lekarstwa oraz rehabilitacja) oraz kwoty 6.924,00 zł tytułem odszkodowania za koszty opieki. Wyrok, który uzyskaliśmy był bardzo satysfakcjonujący. Odszkodowanie zostało zasądzone w całości natomiast odnośnie zadośćuczynienia sąd stwierdził, że łączna kwota powinna wynieść 96.000,00 zł i zasądził kwotę 75.000,00 zł na rzecz naszej klientki (kwota pomniejszona o 18.000,00 zł wypłaconego zadośćuczynienia w postępowaniu likwidacyjnym). Różnica wynikała z % uszczerbku na zdrowiu, jednak uważamy, że lepiej starać się o wyższą kwotę niż otrzymać niższe odszkodowanie. Sąd jest związany żądaniem powoda i nie może orzec kwoty wyższej ni ta zawarta w pozwie.

  Jak widać warto dochodzić swoich praw w sądzie. Aby dowiedzieć się czy możemy otrzymać wyższe odszkodowanie warto zgłosić się do AP Odszkodowania w celu darmowej analizy sprawy. Nasi konsultanci medyczni oraz prawnicy (adwokat, radca prawny) wydadzą opinię, z której z dużą pewnością wynikać będzie wysokość należnego odszkodowania. Jeśli kwota wypłacona Państwu w postępowaniu likwidacyjnym będzie zaniżona, czego możecie być prawie pewni, poprowadzimy sprawę w sądzie bez opłat wstępnych, rozliczając się z Państwem prowizyjnie po zakończeniu sprawy i uzyskaniu odszkodowania. Jest to najkorzystniejsze rozwiązanie gdyż podmiot działający na zasadzie prowizji będzie się starał aby odszkodowanie było jak najwyższe oraz aby sprawa zakończyła się jak najszybciej, ponieważ dochód uzyska dopiero po jej zakończeniu. Warto powierzyć swoją sprawę osobom z dużym doświadczeniem, zajmującym się na co dzień pomocą w dochodzeniu odszkodowania.

  Zakres świadczonych usług

  Uzyskujemy wysokie odszkodowania powstałe w wyniku wypadków oraz kolizji drogowych bądź zdarzeń komunikacyjnych

  Pozyskujemy odszkodowania za wypadek przy pracy w kwocie odpowiadającej wartości powstałej szkody

  Odszkodowanie należne jest każdemu poszkodowanemu jeśli doszło do niego na terenie gospodarstwa rolnego

  Pomagamy uzyskać odszkodowanie w przypadku wypadku na uszkodzonym bądź śliskim, nieodśnieżonym chodniku

  Pomagamy uzyskać stosowne zadośćuczynienie, które jest następstwem ciężkich obrażeń ciała bądź utratą osoby bliskiej

  Pomagamy uzyskać zwrot kosztów poniesionych na leczenie lub prawo do przyznania renty w ramach odszkodowania

  Pomagamy w uzyskaniu utraconych dochodów w przypadku niezdolności do pracy w wyniku wypadku

  Sprawdź czy przysługuje Ci odszkodowanie.
  Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły.

  Skutecznie uzyskujemy
  wysokie odszkodowania

  • Nasza Firma oferuje kompleksową pomoc w dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynienia.
  • W naszej ofercie znajduje się możliwość ubiegania się o wszelkiego rodzaju odszkodowania za szkody na osobie, oraz zadośćuczynienie za doznany ból i cierpienie.
  • Nasi specjaliści przygotują wszelkie dokumenty, które są niezbędne do uzyskania należnego odszkodowania.
  • Reprezentujemy naszych Klientów przed zakładami ubezpieczeń, pracodawcami a jeśli to konieczne, przed sądami.

  W celu uzyskania szczegółowych
  informacji dotyczących oferty

  Witaj na stronie apo24.pl

  Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO").

  W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku.

  Jeśli akceptujesz zasady poniższej polityki prywatności kliknij przycisk "Przejdź do strony" lub w ikonkę "X" znajdującą się w prawym górnym rogu.