mężczyzna z urazem ręki na tle rozbitego samochodu

Odszkodowania Moryń

Odszkodowania Moryń i okolice.

Odszkodowania Moryń i okolice. Jak uzyskać odszkodowanie po wypadku? Pomoc z odszkodowaniem bez opłat wstępnych. Profesjonalna obsługa prawna świadczona przez adwokatów i radców prawnych. Odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej. Zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej. Dochodzenie odszkodowań za wypadek komunikacyjny, wypadek w pracy, wypadek w rolnictwie, wypadek na chodniku. Zadośćuczynienie Moryń za obrażenia ciała.

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania powypadkowego z OC sprawcy. Uzyskujemy zadośćuczynienie za obrażenia ciała. Poszkodowany płaci za nasze usługi dopiero po uzyskaniu odszkodowania. Nie pobieramy opłat wstępnych.

Bezpłatna analiza Twojej sprawy
  Opinie

  Gwiazdki opini

  AP Odszkodowania znalazłam w Internecie. Pierwszy raz musiałam korzystać z tego typu firmy, i ten wybór okazał się NAJLEPSZY! Rzetelna obsługa od samego początku, na każdym etapie postępowania. Bardzo dobry kontakt, uzyskiwałam odpowiedzi na każde zapytanie.
  Firma Pana Pawła uzyskała wysokie odszkodowanie dla mojego syna, potrąconego przez samochód.
  Firmę AP ODSZKODOWANIA będę polecać z czystym sumieniem!

  Małgorzata A.

  Gwiazdki opini

  Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona. Nie musiałam uczestniczyć w trudnych prawnie rozmowach. Okazano mi dużą życzliwość i zrozumienie problemu. Zawsze uzyskałam wyczerpujące informacje. Bardzo dziękuję za pomoc i będę polecać usługi Kancelarii każdemu kto będzie w potrzebie.

  Teresa J.

  Gwiazdki opini

  Witam, w ciężkiej sytuacji została mi polecona firma Pana Pawła Gaja i NIE ZAWIODŁEM SIE. Potwierdziły się wszystkie opinie przekazane przez przyjaciół, tj. profesjonalizm, kultura osobista, dyskrecja, pełna dostępność podczas prowadzenia mojej sprawy, a przede wszystkim SKUTECZNOŚĆ! Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić – jest wiele firm o podobnym profilu, ale właściwy adres tylko JEDEN!

  Pozdrawiam

  Marcin J.

  Gwiazdki opini

  Moja ciocia uległa bardzo poważnemu wypadkowi w autobusie miejskim. Nawet nie wiedziała, że może w związku z tym otrzymać jakieś odszkodowanie. Dzięki AP Odszkodowania otrzymała naprawdę duże pieniądze. Sprawa trafiła do sądu ponieważ towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaciło grosze a w sądzie okazało się, że powinna otrzymać pięć razy więcej. Świetny kontakt z firmą i fachowo załatwiona sprawa przez świetnych prawników.

  Polecam

  Mateusz

  Kontakt z kancelarią to pierwszy krok w celu uzyskania najwyższego zadośćuczynienia i odszkodowania

  Odszkodowania Moryń to hasło, które Pani Danuta wpisałaby w wyszukiwarce internetowej gdyby pochodziła z tego miasta. Znalazła nas jednak w Łodzi. Zmusiła ją do tego sytuacja, w której znalazła się jej rodzina po wypadku męża, jedynego żywiciela rodziny. Mąż Pani Danuty uległ wypadkowi komunikacyjnemu w wyniku, którego doznał bardzo poważnych obrażeń ciała. Wymagał on stałej opieki ze strony osób bliskich. Powyższe spowodowało, że rodzina nie była w stanie zadbać o wszystkie formalności związane z dochodzeniem odszkodowania i zadośćuczynienia dla męża i ojca rodziny. Towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaciło w ratach kwotę 220.000 zł tytułem zadośćuczynienia. Odmówiło wypłaty odszkodowania za koszty opieki oraz koszty leczenia. Powyższa kwota pozwoliła rodzinie na dalsze leczenie poszkodowanego oraz na zabezpieczenie ich podstawowych potrzeb.

  Walka o wyższe odszkodowanie i zadośćuczynienie

  Odszkodowanie za wypadek było jak to zwykle bywa znacząco zaniżone. Do sądu okręgowego złożyliśmy pozew o zapłatę dalszej części zadośćuczynienia do łącznej kwoty 1.000.000 zł, o odszkodowanie za koszty opieki w kwocie 84.000 zł oraz miesięcznej renty w wysokości 9.000 zł. Ponadto wnioskowaliśmy o odszkodowanie za dostosowanie domu dla potrzeb osoby niepełnosprawnej oraz zakup sprzętu rehabilitacyjnego. W związku z naszym wnioskiem o zabezpieczenie renty od dnia wniesienia powództwa, sąd niezwłocznie wyznaczył pierwszy termin rozprawy. Opierając się na naszej argumentacji wydał postanowienie o zabezpieczeniu renty. Dzięki temu poszkodowany otrzymuje comiesięczną rentę już od dnia wniesienia pozwu a nie od wydania wyroku.

  Mediacje w sprawie o odszkodowanie i zadośćuczynienie

  Towarzystwo ubezpieczeniowe zaproponowało ugodowe zakończenie sporu dotyczące zadośćuczynienia proponując łączną kwotę 700.000 zł. Zdaniem naszym i naszego klienta jest to kwota zdecydowanie zaniżona. Oczywiście o zawarciu ugody zawsze decyduje nasz klient. W tym jednak przypadku mamy zbliżone stanowiska. W związku z tym, że poszkodowany dzięki nam otrzymuje comiesięczną rentę może sobie pozwolić na walkę o wyższe odszkodowanie.

  Dnia 4 października 2022 r. zawarliśmy z ubezpieczycielem ugodę sądową dotyczącą wyłącznie zadośćuczynienia na łączną kwotę 970.000,00 zł. Nasz klient w ugodzie nie zrzekł się roszczenia dotyczącego renty z tytułu zwiększonych potrzeb, odszkodowania za przystosowanie domu oraz zakupu auta dla potrzeb osoby niepełnosprawnej. O te odszkodowania walczymy dalej. Tak korzystne ugody bez zrzeczenia się dalszych roszczeń to rzadkość. Jednak przy prawidłowo prowadzonym postępowaniu można do nich doprowadzić.

  Wkrótce dalsze informacje dotyczące sprawy

  O ostatecznym wyniku sprawy poinformujemy po uzyskaniu prawomocnego wyroku. Jednak już w chwili obecnej nasz klient może czuć się zwycięzcą w walce o zadośćuczynienie. Kwota 970.000,00 zł oraz zabezpieczona renta pozwalają mu nie martwić się o finansową przyszłość.

  Jak widać warto powierzyć swoją sprawę profesjonalnej kancelarii zajmującej się uzyskiwaniem odszkodowań. Działania doświadczonych prawników (adwokat, radca prawny) pozwalają przyspieszyć wszelkie formalności. Dzięki takiemu świadczeniu jak zabezpieczona renta poszkodowany w wypadku może pozwolić sobie na walkę o odszkodowanie w pełnej wysokości.

  Lekarz przy pacjencie

  Zakres świadczonych usług

  Uzyskujemy wysokie odszkodowania powstałe w wyniku wypadków oraz kolizji drogowych bądź zdarzeń komunikacyjnych

  Pozyskujemy odszkodowania za wypadek przy pracy w kwocie odpowiadającej wartości powstałej szkody

  Odszkodowanie należne jest każdemu poszkodowanemu jeśli doszło do niego na terenie gospodarstwa rolnego

  Pomagamy uzyskać odszkodowanie w przypadku wypadku na uszkodzonym bądź śliskim, nieodśnieżonym chodniku

  Pomagamy uzyskać stosowne zadośćuczynienie, które jest następstwem ciężkich obrażeń ciała bądź utratą osoby bliskiej

  Pomagamy uzyskać zwrot kosztów poniesionych na leczenie lub prawo do przyznania renty w ramach odszkodowania

  Pomagamy w uzyskaniu utraconych dochodów w przypadku niezdolności do pracy w wyniku wypadku

  Sprawdź czy przysługuje Ci odszkodowanie.
  Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły.

  Skutecznie uzyskujemy
  wysokie odszkodowania

  • Nasza Firma oferuje kompleksową pomoc w dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynienia.
  • W naszej ofercie znajduje się możliwość ubiegania się o wszelkiego rodzaju odszkodowania za szkody na osobie, oraz zadośćuczynienie za doznany ból i cierpienie.
  • Nasi specjaliści przygotują wszelkie dokumenty, które są niezbędne do uzyskania należnego odszkodowania.
  • Reprezentujemy naszych Klientów przed zakładami ubezpieczeń, pracodawcami a jeśli to konieczne, przed sądami.
  Kobieta przy komputerze

  W celu uzyskania szczegółowych
  informacji dotyczących oferty