Piotrków Trybunalski - odszkodowania

Odszkodowania Piotrków Trybunalski i okolice. Pomoc z odszkodowaniem bez opłat wstępnych. Profesjonalna obsługa sprawy przez radców prawnych i adwokatów w walce o odszkodowanie za urazy ciała. Dochodzenie odszkodowań z polisy OC za wypadek komunikacyjny, wypadek w pracy, wypadek w rolnictwie. Zadośćuczynienie po wypadku i renta za śmierć osoby bliskiej.

Odszkodowawcze roszczenia bez opłat początkowych. Piotrków Trybunalski: wypadek w gospodarstwie rolnym, wypadek samochodowy utrata osoby bliskiej w wypadku, wypadki chodnikowe. Świadczymy pomoc w uzyskaniu odszkodowania powypadkowego z OC sprawcy, za którą poszkodowany płaci dopiero po uzyskaniu świadczenia. Renta wyrównawcza, odszkodowanie za wypadek na chodniku.

Odszkodowania Piotrków Trybunalski to hasło, które Pan Ryszard został zmuszony wpisać w wyszukiwarce internetowej w celu uzyskania pomocy z odszkodowaniem. Mimo wieloletniego doświadczenia w pracy na budowie, przez kryzys gospodarczy,  został zmuszony do pracy na czarno u nieuczciwego pracodawcy. Nie został przeszkolony z zakresu BHP, nie zostało mu przedstawione ryzyko zawodowe i nie został skierowany na badanie wstępne. Ponadto został zmuszony do pracy na wysokości przy użyciu rusztowania bez atestu, bez odbioru i bez zabezpieczeń. Pan Ryszard spadł z rusztowania doznając wielu złamań. Pracodawca wraz z pracownikami zebrał go z ziemi i swoim samochodem zawiózł do szpitala prosząc go aby u lekarza powiedział, że spadł ze schodów. Pan Ryszard nie posiadał ubezpieczenia zdrowotnego i po długiej namowie jego żony  pracodawca zarejestrował go z datą 2 dni sprzed wypadku (gdyby nawet nie został zarejestrowany w ZUS moglibyśmy uzyskać odszkodowanie).

Dwa lata po wypadku poszkodowany wiedział, że już nigdy nie będzie mógł wykonywać pracy w swoim zawodzie. Postanowił poszukać pomocy. Trafił do firmy AP Odszkodowania i to właśnie my pomogliśmy mu uzyskać zarówno jednorazowe odszkodowanie oraz rentę z ZUS jak i zadośćuczynienie oraz rentę uzupełniającą od nieuczciwego pracodawcy. Łączna kwota odszkodowania i zadośćuczynienia wyniosła 187.000,00 zł a miesięczna renta wynosi 2.430,00 zł.

W takiej sytuacji znalazło się wiele osób. Co warto wiedzieć aby mieć pewność, że otrzymamy należne nam odszkodowanie?

O braku możliwości dochodzenia odszkodowania nie przesądza:

- brak umowy i zarejestrowania jako pracownik w ZUS

- brak protokołu powypadkowego

- wpis w protokole, że do wypadku doszło z wyłącznej winy poszkodowanego

Pamiętaj, że liczy się to co wydarzyło się naprawdę a nie to co wpisane jest w dokumentacji czy protokole. Jeśli będziemy w stanie udowodnić, że do wypadku doszło w pracy a odpowiedzialność za niego ponosi pracodawca uzyskamy dla Ciebie zarówno odszkodowanie z ZUS jak i od pracodawcy.

Roszczenie o jednorazowe odszkodowanie z ZUS nigdy nie ulega przedawnieniu. Natomiast roszczenie o odszkodowanie uzupełniające od pracodawcy przedawnia się z upływem 20 lat jeśli do wypadku doszło w wyniku popełnionego przestępstwa lub z upływem 3 lat jeśli do popełnienia przestępstwa nie doszło.

O rodzajach oraz wysokościach odszkodowań i zadośćuczynienia przeczytaj w artykule "Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny"

Skontaktuj się z nami i umów spotkanie z jednym z naszych specjalistów w dogodnym dla Ciebie miejscu. Pozwól nam sobie pomóc.

dane kontaktowe

AP Odszkodowania Paweł Gaj
ul. Dąbrowskiego 11 lok. 4
42-200 Częstochowa

 

TEL: 34 374 37 36

GSM: +48 792 020 240
Email: biuro@apo24.pl

godziny otwarcia

Pn - Pt: 9:00 - 17:00
Sb: nieczynne

facebooklogo