Odszkodowania – Piotrków Trybunalski

Pomoc z odszkodowaniem bez opłat wstępnych. Profesjonalna obsługa sprawy przez radców prawnych i adwokatów w walce o odszkodowanie za urazy ciała. Dochodzenie odszkodowań z polisy OC za wypadek komunikacyjny, wypadek w pracy, wypadek w rolnictwie. Zadośćuczynienie po wypadku i renta za śmierć osoby bliskiej.

Odszkodowawcze roszczenia bez opłat początkowych. Piotrków Trybunalski: wypadek w gospodarstwie rolnym, wypadek samochodowy utrata osoby bliskiej w wypadku, wypadki chodnikowe. Świadczymy pomoc w uzyskaniu odszkodowania powypadkowego z OC sprawcy, za którą poszkodowany płaci dopiero po uzyskaniu świadczenia. Renta wyrównawcza, odszkodowanie za wypadek na chodniku.

Bezpłatna analiza Twojej sprawy
  Opinie

  Gwiazdki opini

  AP Odszkodowania znalazłam w Internecie. Pierwszy raz musiałam korzystać z tego typu firmy, i ten wybór okazał się NAJLEPSZY! Rzetelna obsługa od samego początku, na każdym etapie postępowania. Bardzo dobry kontakt, uzyskiwałam odpowiedzi na każde zapytanie.
  Firma Pana Pawła uzyskała wysokie odszkodowanie dla mojego syna, potrąconego przez samochód.
  Firmę AP ODSZKODOWANIA będę polecać z czystym sumieniem!

  Małgorzata A.

  Gwiazdki opini

  Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona. Nie musiałam uczestniczyć w trudnych prawnie rozmowach. Okazano mi dużą życzliwość i zrozumienie problemu. Zawsze uzyskałam wyczerpujące informacje. Bardzo dziękuję za pomoc i będę polecać usługi Kancelarii każdemu kto będzie w potrzebie.

  Teresa J.

  Gwiazdki opini

  Witam, w ciężkiej sytuacji została mi polecona firma Pana Pawła Gaja i NIE ZAWIODŁEM SIE. Potwierdziły się wszystkie opinie przekazane przez przyjaciół, tj. profesjonalizm, kultura osobista, dyskrecja, pełna dostępność podczas prowadzenia mojej sprawy, a przede wszystkim SKUTECZNOŚĆ! Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić – jest wiele firm o podobnym profilu, ale właściwy adres tylko JEDEN!

  Pozdrawiam

  Marcin J.

  Gwiazdki opini

  Moja ciocia uległa bardzo poważnemu wypadkowi w autobusie miejskim. Nawet nie wiedziała, że może w związku z tym otrzymać jakieś odszkodowanie. Dzięki AP Odszkodowania otrzymała naprawdę duże pieniądze. Sprawa trafiła do sądu ponieważ towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaciło grosze a w sądzie okazało się, że powinna otrzymać pięć razy więcej. Świetny kontakt z firmą i fachowo załatwiona sprawa przez świetnych prawników.

  Polecam

  Mateusz

  Odszkodowania Piotrków Trybunalski to hasło, które Pan Ryszard został zmuszony wpisać w wyszukiwarce internetowej w celu uzyskania pomocy z odszkodowaniem. Mimo wieloletniego doświadczenia w pracy na budowie, przez kryzys gospodarczy,  został zmuszony do pracy na czarno u nieuczciwego pracodawcy. Nie został przeszkolony z zakresu BHP, nie zostało mu przedstawione ryzyko zawodowe i nie został skierowany na badanie wstępne. Ponadto został zmuszony do pracy na wysokości przy użyciu rusztowania bez atestu, bez odbioru i bez zabezpieczeń. Pan Ryszard spadł z rusztowania doznając wielu złamań. Pracodawca wraz z pracownikami zebrał go z ziemi i swoim samochodem zawiózł do szpitala prosząc go aby u lekarza powiedział, że spadł ze schodów. Pan Ryszard nie posiadał ubezpieczenia zdrowotnego i po długiej namowie jego żony  pracodawca zarejestrował go z datą 2 dni sprzed wypadku (gdyby nawet nie został zarejestrowany w ZUS moglibyśmy uzyskać odszkodowanie).

  Dwa lata po wypadku poszkodowany wiedział, że już nigdy nie będzie mógł wykonywać pracy w swoim zawodzie. Postanowił poszukać pomocy. Trafił do firmy AP Odszkodowania i to właśnie my pomogliśmy mu uzyskać zarówno jednorazowe odszkodowanie oraz rentę z ZUS jak i zadośćuczynienie oraz rentę uzupełniającą od nieuczciwego pracodawcy. Łączna kwota odszkodowania i zadośćuczynienia wyniosła 187.000,00 zł a miesięczna renta wynosi 2.430,00 zł.

  W takiej sytuacji znalazło się wiele osób. Co warto wiedzieć aby mieć pewność, że otrzymamy należne nam odszkodowanie?

  O braku możliwości dochodzenia odszkodowania nie przesądza:

  – brak umowy i zarejestrowania jako pracownik w ZUS

  – brak protokołu powypadkowego

  – wpis w protokole, że do wypadku doszło z wyłącznej winy poszkodowanego

  Pamiętaj, że liczy się to co wydarzyło się naprawdę a nie to co wpisane jest w dokumentacji czy protokole. Jeśli będziemy w stanie udowodnić, że do wypadku doszło w pracy a odpowiedzialność za niego ponosi pracodawca uzyskamy dla Ciebie zarówno odszkodowanie z ZUS jak i od pracodawcy.

  Roszczenie o jednorazowe odszkodowanie z ZUS nigdy nie ulega przedawnieniu. Natomiast roszczenie o odszkodowanie uzupełniające od pracodawcy przedawnia się z upływem 20 lat jeśli do wypadku doszło w wyniku popełnionego przestępstwa lub z upływem 3 lat jeśli do popełnienia przestępstwa nie doszło.

  O rodzajach oraz wysokościach odszkodowań i zadośćuczynienia przeczytaj w artykule „Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny”

  Skontaktuj się z nami i umów spotkanie z jednym z naszych specjalistów w dogodnym dla Ciebie miejscu. Pozwól nam sobie pomóc.

  Sprawy sądowe prowadzi najlepsza kancelaria. Częstochowa jest siedzibą kancelarii jednak prowadzi ona sprawy na terenie całego kraju.

  Zakres świadczonych usług

  Uzyskujemy wysokie odszkodowania powstałe w wyniku wypadków oraz kolizji drogowych bądź zdarzeń komunikacyjnych

  Pozyskujemy odszkodowania za wypadek przy pracy w kwocie odpowiadającej wartości powstałej szkody

  Odszkodowanie należne jest każdemu poszkodowanemu jeśli doszło do niego na terenie gospodarstwa rolnego

  Pomagamy uzyskać odszkodowanie w przypadku wypadku na uszkodzonym bądź śliskim, nieodśnieżonym chodniku

  Pomagamy uzyskać stosowne zadośćuczynienie, które jest następstwem ciężkich obrażeń ciała bądź utratą osoby bliskiej

  Pomagamy uzyskać zwrot kosztów poniesionych na leczenie lub prawo do przyznania renty w ramach odszkodowania

  Pomagamy w uzyskaniu utraconych dochodów w przypadku niezdolności do pracy w wyniku wypadku

  Sprawdź czy przysługuje Ci odszkodowanie.
  Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły.

  Skutecznie uzyskujemy
  wysokie odszkodowania

  • Nasza Firma oferuje kompleksową pomoc w dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynienia.
  • W naszej ofercie znajduje się możliwość ubiegania się o wszelkiego rodzaju odszkodowania za szkody na osobie, oraz zadośćuczynienie za doznany ból i cierpienie.
  • Nasi specjaliści przygotują wszelkie dokumenty, które są niezbędne do uzyskania należnego odszkodowania.
  • Reprezentujemy naszych Klientów przed zakładami ubezpieczeń, pracodawcami a jeśli to konieczne, przed sądami.

  W celu uzyskania szczegółowych
  informacji dotyczących oferty

  Witaj na stronie apo24.pl

  Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO").

  W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku.

  Jeśli akceptujesz zasady poniższej polityki prywatności kliknij przycisk "Przejdź do strony" lub w ikonkę "X" znajdującą się w prawym górnym rogu.