Mężczyzna z wyciągnięta ręką w geście odmowy

Odszkodowania Radom

Jak uzyskać odszkodowanie po wypadku? Pomoc z odszkodowaniem bez opłat wstępnych. Profesjonalna obsługa prawna świadczona przez adwokatów i radców prawnych. Odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej. Zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej. Dochodzenie odszkodowań za wypadek komunikacyjny, wypadek w pracy, wypadek w rolnictwie, wypadek na chodniku.
Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania powypadkowego z OC sprawcy. Uzyskujemy zadośćuczynienie za obrażenia ciała. Poszkodowany płaci za nasze usługi dopiero po uzyskaniu odszkodowania.

Bezpłatna analiza Twojej sprawy
  Opinie

  Gwiazdki opini

  AP Odszkodowania znalazłam w Internecie. Pierwszy raz musiałam korzystać z tego typu firmy, i ten wybór okazał się NAJLEPSZY! Rzetelna obsługa od samego początku, na każdym etapie postępowania. Bardzo dobry kontakt, uzyskiwałam odpowiedzi na każde zapytanie.
  Firma Pana Pawła uzyskała wysokie odszkodowanie dla mojego syna, potrąconego przez samochód.
  Firmę AP ODSZKODOWANIA będę polecać z czystym sumieniem!

  Małgorzata A.

  Gwiazdki opini

  Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona. Nie musiałam uczestniczyć w trudnych prawnie rozmowach. Okazano mi dużą życzliwość i zrozumienie problemu. Zawsze uzyskałam wyczerpujące informacje. Bardzo dziękuję za pomoc i będę polecać usługi Kancelarii każdemu kto będzie w potrzebie.

  Teresa J.

  Gwiazdki opini

  Witam, w ciężkiej sytuacji została mi polecona firma Pana Pawła Gaja i NIE ZAWIODŁEM SIE. Potwierdziły się wszystkie opinie przekazane przez przyjaciół, tj. profesjonalizm, kultura osobista, dyskrecja, pełna dostępność podczas prowadzenia mojej sprawy, a przede wszystkim SKUTECZNOŚĆ! Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić – jest wiele firm o podobnym profilu, ale właściwy adres tylko JEDEN!

  Pozdrawiam

  Marcin J.

  Gwiazdki opini

  Moja ciocia uległa bardzo poważnemu wypadkowi w autobusie miejskim. Nawet nie wiedziała, że może w związku z tym otrzymać jakieś odszkodowanie. Dzięki AP Odszkodowania otrzymała naprawdę duże pieniądze. Sprawa trafiła do sądu ponieważ towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaciło grosze a w sądzie okazało się, że powinna otrzymać pięć razy więcej. Świetny kontakt z firmą i fachowo załatwiona sprawa przez świetnych prawników.

  Polecam

  Mateusz

  Odszkodowania (miasto) to hasło, które Pani Danuta wpisałaby w wyszukiwarce internetowej gdyby pochodziła z tego miasta. Znalazła nas jednak w Łodzi. Zmusiła ją do tego sytuacja, w której znalazła się jej rodzina po wypadku męża, jedynego żywiciela rodziny. Mąż Pani Danuty uległ wypadkowi komunikacyjnemu w wyniku, którego doznał bardzo poważnych obrażeń ciała. Wymagał on stałej opieki ze strony osób bliskich co spowodowało, że rodzina nie była w stanie zadbać o wszystkie formalności związane z dochodzeniem odszkodowania i zadośćuczynienia dla męża i ojca rodziny. Towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaciło w ratach kwotę 220.000 zł tytułem zadośćuczynienia, odmawiając wypłaty odszkodowania za koszty opieki oraz koszty leczenia. Powyższa kwota pozwoliła rodzinie na dalsze leczenie poszkodowanego oraz na zabezpieczenie ich podstawowych potrzeb.

  Powyższe odszkodowanie za wypadek było jak to zwykle bywa znacząco zaniżone. Do sądu okręgowego złożyliśmy pozew o zapłatę dalszej części zadośćuczynienia do łącznej kwoty 1.000.000 zł, o odszkodowanie za koszty opieki w kwocie 84.000 zł oraz miesięcznej renty w wysokości 9000 zł. Ponadto wnioskowaliśmy o odszkodowanie za dostosowanie domu dla potrzeb osoby niepełnosprawnej oraz zakup sprzętu rehabilitacyjnego. W związku z naszym wnioskiem o zabezpieczenie renty od dnia wniesienia powództwa, sąd niezwłocznie wyznaczył pierwszy termin rozprawy. Opierając się na naszej argumentacji wydał postanowienie o zabezpieczeniu renty. Dzięki temu poszkodowany otrzymuje comiesięczną rentę już od dnia wniesienia pozwu a nie od wydania wyroku.

  Towarzystwo ubezpieczeniowe zaproponowało ugodowe zakończenie sporu dotyczące zadośćuczynienia proponując łączną kwotę 700.000 zł. Zdaniem naszym i naszego klienta jest to kwota zdecydowanie zaniżona. Oczywiście o zawarciu ugody zawsze decyduje nasz klient. W tym jednak przypadku mamy zbliżone stanowiska. W związku z tym, że poszkodowany dzięki nam otrzymuje comiesięczną rentę może sobie pozwolić na walkę o wyższe odszkodowanie. O wyniku sprawy będziemy informować na naszej stronie.

  Jak widać warto powierzyć swoją sprawę profesjonalnej kancelarii zajmującej się uzyskiwaniem odszkodowań. Działania doświadczonych prawników (adwokatów, radców prawnych) pozwalają przyspieszyć wszelkie formalności. Dzięki takiemu świadczeniu jak zabezpieczona renta poszkodowany w wypadku może pozwolić sobie na walkę o odszkodowanie w pełnej wysokości.

  Osoby przy pracy

  Zakres świadczonych usług

  Uzyskujemy wysokie odszkodowania powstałe w wyniku wypadków oraz kolizji drogowych bądź zdarzeń komunikacyjnych

  Pozyskujemy odszkodowania za wypadek przy pracy w kwocie odpowiadającej wartości powstałej szkody

  Odszkodowanie należne jest każdemu poszkodowanemu jeśli doszło do niego na terenie gospodarstwa rolnego

  Pomagamy uzyskać odszkodowanie w przypadku wypadku na uszkodzonym bądź śliskim, nieodśnieżonym chodniku

  Pomagamy uzyskać stosowne zadośćuczynienie, które jest następstwem ciężkich obrażeń ciała bądź utratą osoby bliskiej

  Pomagamy uzyskać zwrot kosztów poniesionych na leczenie lub prawo do przyznania renty w ramach odszkodowania

  Pomagamy w uzyskaniu utraconych dochodów w przypadku niezdolności do pracy w wyniku wypadku

  Sprawdź czy przysługuje Ci odszkodowanie.
  Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły.

  Skutecznie uzyskujemy
  wysokie odszkodowania

  • Nasza Firma oferuje kompleksową pomoc w dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynienia.
  • W naszej ofercie znajduje się możliwość ubiegania się o wszelkiego rodzaju odszkodowania za szkody na osobie, oraz zadośćuczynienie za doznany ból i cierpienie.
  • Nasi specjaliści przygotują wszelkie dokumenty, które są niezbędne do uzyskania należnego odszkodowania.
  • Reprezentujemy naszych Klientów przed zakładami ubezpieczeń, pracodawcami a jeśli to konieczne, przed sądami.
  Kobieta przy komputerze

  W celu uzyskania szczegółowych
  informacji dotyczących oferty