mężczyzna z urazem ręki na tle rozbitego samochodu

Odszkodowania Radomsko

Pomoc z odszkodowaniem bez opłat wstępnych. Profesjonalna obsługa sprawy przez radców prawnych i adwokatów w walce o odszkodowanie za urazy ciała. Dochodzenie odszkodowań z polisy OC za wypadek komunikacyjny, wypadek w pracy, wypadek w rolnictwie. Zadośćuczynienie po wypadku i renta za śmierć osoby bliskiej.

Odszkodowawcze roszczenia bez opłat początkowych. Radomsko: wypadek w gospodarstwie rolnym, wypadek samochodowy utrata osoby bliskiej w wypadku, wypadki chodnikowe. Świadczymy pomoc w uzyskaniu odszkodowania powypadkowego z OC sprawcy, za którą poszkodowany płaci dopiero po uzyskaniu świadczenia. Renta wyrównawcza, odszkodowanie za wypadek na chodniku.

Odszkodowania Radomsko to hasło, które Pani Bogusława została zmuszona wpisać w wyszukiwarce internetowej w celu uzyskania pomocy z odszkodowaniem. Konieczność ta wynikała z faktu otrzymania odmowy wypłaty odszkodowania z polisy OC gospodarstwa rolnego jej syna. Pani Bogusława, na prośbę swego syna wykonywała pracę polegającą na pielęgnacji winogron, rosnących koło budynków gospodarczych w gospodarstwie rolnym. Praca ta była wykonywana na wysokości, przy użyciu starej drewnianej drabiny. Stan techniczny drabiny budził wiele zastrzeżeń i niestety jeden ze szczebli złamał się pod ciężarem użytkowniczki. Poszkodowana spadła doznając złamania kręgu co spowodowało jej unieruchomienie na wiele miesięcy oraz kilkuletnią rekonwalescencję. Pani Bogusława do dnia dzisiejszego odczuwa boleśnie skutki tego wypadku.

Bezpłatna analiza Twojej sprawy
  Opinie

  Gwiazdki opini

  AP Odszkodowania znalazłam w Internecie. Pierwszy raz musiałam korzystać z tego typu firmy, i ten wybór okazał się NAJLEPSZY! Rzetelna obsługa od samego początku, na każdym etapie postępowania. Bardzo dobry kontakt, uzyskiwałam odpowiedzi na każde zapytanie.
  Firma Pana Pawła uzyskała wysokie odszkodowanie dla mojego syna, potrąconego przez samochód.
  Firmę AP ODSZKODOWANIA będę polecać z czystym sumieniem!

  Małgorzata A.

  Gwiazdki opini

  Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona. Nie musiałam uczestniczyć w trudnych prawnie rozmowach. Okazano mi dużą życzliwość i zrozumienie problemu. Zawsze uzyskałam wyczerpujące informacje. Bardzo dziękuję za pomoc i będę polecać usługi Kancelarii każdemu kto będzie w potrzebie.

  Teresa J.

  Gwiazdki opini

  Witam, w ciężkiej sytuacji została mi polecona firma Pana Pawła Gaja i NIE ZAWIODŁEM SIE. Potwierdziły się wszystkie opinie przekazane przez przyjaciół, tj. profesjonalizm, kultura osobista, dyskrecja, pełna dostępność podczas prowadzenia mojej sprawy, a przede wszystkim SKUTECZNOŚĆ! Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić – jest wiele firm o podobnym profilu, ale właściwy adres tylko JEDEN!

  Pozdrawiam

  Marcin J.

  Gwiazdki opini

  Moja ciocia uległa bardzo poważnemu wypadkowi w autobusie miejskim. Nawet nie wiedziała, że może w związku z tym otrzymać jakieś odszkodowanie. Dzięki AP Odszkodowania otrzymała naprawdę duże pieniądze. Sprawa trafiła do sądu ponieważ towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaciło grosze a w sądzie okazało się, że powinna otrzymać pięć razy więcej. Świetny kontakt z firmą i fachowo załatwiona sprawa przez świetnych prawników.

  Polecam

  Mateusz

  Kiedy przysługują odszkodowania?

  W tym miejscy warto przypomnieć na czym polega odpowiedzialność odszkodowawcza za wypadki w rolnictwie. Zgodnie z art. 50 ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych  „z ubezpieczenia OC rolników przysługuje odszkodowanie, jeżeli rolnik, (…) są obowiązani do odszkodowania za wyrządzoną w związku z posiadaniem przez rolnika tego gospodarstwa rolnego szkodę, której następstwem jest  śmierć,  uszkodzenie  ciała,  rozstrój  zdrowia  bądź  też utrata, zniszczenie lub uszkodzenie mienia”.  Więc jeśli z winy rolnika lub osób pracujących w jego gospodarstwie dojdzie do powstania szkody w związku z prowadzeniem tego gospodarstwa, towarzystwo ubezpieczeniowe ma obowiązek wypłacić należne odszkodowanie.

  Odmowa wypłaty odszkodowania za wypadek pani Bogusławy w gospodarstwie rolnym była absurdalna. Towarzystwo ubezpieczeniowe powołało się na oświadczenie syna, w którym ten opisał czynności wykonywane przez matkę jako pielęgnacja roślin na budynku gospodarczym, a to według towarzystwa ubezpieczeniowego wyklucza odpowiedzialność gwarancyjną. Prowadzenie gospodarstwa rolnego polega w głównej mierze na chowie zwierząt i uprawie roślin. Uprawa roślin to przede wszystkim ich pielęgnacja, z czym zgodził się również sąd, zasądzając na rzecz naszej klientki kwotę 67.500,00 zł tytułem zadośćuczynienia oraz kwotę 7.345,80 zł tytułem odszkodowania za koszty opieki.

  Dzięki firmie AP Odszkodowania kolejna osoba poszkodowana w wypadku uzyskała należne jej odszkodowanie, przed wypłatą którego wzbraniało się towarzystwo ubezpieczeniowe.

  Skontaktuj się z nami i umów spotkanie z jednym z naszych specjalistów w dogodnym dla Ciebie miejscu. Pozwól nam sobie pomóc.

  Lekarz przy pacjencie

  Zakres świadczonych usług

  Uzyskujemy wysokie odszkodowania powstałe w wyniku wypadków oraz kolizji drogowych bądź zdarzeń komunikacyjnych

  Pozyskujemy odszkodowania za wypadek przy pracy w kwocie odpowiadającej wartości powstałej szkody

  Odszkodowanie należne jest każdemu poszkodowanemu jeśli doszło do niego na terenie gospodarstwa rolnego

  Pomagamy uzyskać odszkodowanie w przypadku wypadku na uszkodzonym bądź śliskim, nieodśnieżonym chodniku

  Pomagamy uzyskać stosowne zadośćuczynienie, które jest następstwem ciężkich obrażeń ciała bądź utratą osoby bliskiej

  Pomagamy uzyskać zwrot kosztów poniesionych na leczenie lub prawo do przyznania renty w ramach odszkodowania

  Pomagamy w uzyskaniu utraconych dochodów w przypadku niezdolności do pracy w wyniku wypadku

  Sprawdź czy przysługuje Ci odszkodowanie.
  Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły.

  Skutecznie uzyskujemy
  wysokie odszkodowania

  • Nasza Firma oferuje kompleksową pomoc w dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynienia.
  • W naszej ofercie znajduje się możliwość ubiegania się o wszelkiego rodzaju odszkodowania za szkody na osobie, oraz zadośćuczynienie za doznany ból i cierpienie.
  • Nasi specjaliści przygotują wszelkie dokumenty, które są niezbędne do uzyskania należnego odszkodowania.
  • Reprezentujemy naszych Klientów przed zakładami ubezpieczeń, pracodawcami a jeśli to konieczne, przed sądami.
  Kobieta przy komputerze

  W celu uzyskania szczegółowych
  informacji dotyczących oferty

  Witaj na stronie apo24.pl

  Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO").

  W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku.

  Jeśli akceptujesz zasady poniższej polityki prywatności kliknij przycisk "Przejdź do strony" lub w ikonkę "X" znajdującą się w prawym górnym rogu.