Odszkodowanie za wypadek na przystanku autobusowym

Często zdajemy sobie sprawę, że można otrzymać odszkodowanie od zarządcy drogi za potknięcie na wystającej płycie chodnikowej, studzience, dziurze w chodniku czy ulicy a nawet za poślizgnięcie na nieodśnieżonej i nieposypanej nawierzchni. Nasza klienta jednak nie zdawała sobie sprawy, że jej wypadek kwalifikuje się do otrzymania zadośćuczynienia. Pani Bożena bowiem potknęła się o ramę wiaty przystankowej. Jak to możliwe? Wiata, w której brakowało  szyby ustawiona była na początku długiej zatoczki autobusowej. Autobus stanął na końcu zatoczki i nasza klientka stojąc w wiacie ruszyła w jego stronę. W związku z brakiem szyby nie zauważyła jednak, że stoi wewnątrz wiaty. Nogą zahaczyła o dolną część ramy i upadła doznając poważnego złamania ręki.

Zarządca wiaty odmówił wypłaty odszkodowania i sprawę skierowaliśmy do sądu, który zasądził na rzecz poszkodowanej kwotę 26.000,00 zł zadośćuczynienia oraz 1903,00 zł tytułem odszkodowania za koszty opieki.

Pani Bożena trafiła na jednego z naszym agentów, który przekonał ją do walki o swoje prawa. Na początku jak większość poszkodowanych była sceptyczna, jednak widząc postępy w sprawie oraz brak konieczności zapłaty z góry za usługę, utwierdziła się w przekonaniu, że to była dobra decyzja. Pani Bożena jednak nie spodziewała się takiego wyniku sprawy. Kwota odszkodowania przerosła jej najśmielsze oczekiwania.

Pamiętaj! Jeśli do wypadku doszło w miejscu publicznym lub na terenie sklepu, hurtowni, hotelu itp. jest duża szansa, że należy Ci się odszkodowanie. Skontaktuj się z AP Odszkodowania w celu darmowej analizy sprawy. Zatrudniamy najlepszych prawników (adwokat, radca prawny), którzy zrobią wszystko aby Ci pomóc. Nie trać nadziei dzwoń już dziś 792 020 240

Witaj na stronie apo24.pl

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO").

W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku.

Jeśli akceptujesz zasady poniższej polityki prywatności kliknij przycisk "Przejdź do strony" lub w ikonkę "X" znajdującą się w prawym górnym rogu.