Bezpłatna analiza Twojej sprawy
  Odszkodowanie za wypadek na przystanku autobusowym

  Często zdajemy sobie sprawę, że można otrzymać odszkodowanie od zarządcy drogi za potknięcie na wystającej płycie chodnikowej, studzience, dziurze w chodniku czy ulicy a nawet za poślizgnięcie na nieodśnieżonej i nieposypanej nawierzchni. Nasza klienta jednak nie zdawała sobie sprawy, że jej wypadek kwalifikuje się do otrzymania zadośćuczynienia. Pani Bożena bowiem potknęła się o ramę wiaty przystankowej. Jak to możliwe? Wiata, w której brakowało  szyby ustawiona była na początku długiej zatoczki autobusowej. Autobus stanął na końcu zatoczki i nasza klientka stojąc w wiacie ruszyła w jego stronę. W związku z brakiem szyby nie zauważyła jednak, że stoi wewnątrz wiaty. Nogą zahaczyła o dolną część ramy i upadła doznając poważnego złamania ręki.

  Zarządca wiaty odmówił wypłaty odszkodowania i sprawę skierowaliśmy do sądu, który zasądził na rzecz poszkodowanej kwotę 26.000,00 zł zadośćuczynienia oraz 1903,00 zł tytułem odszkodowania za koszty opieki.

  Pani Bożena trafiła na jednego z naszym agentów, który przekonał ją do walki o swoje prawa. Na początku jak większość poszkodowanych była sceptyczna, jednak widząc postępy w sprawie oraz brak konieczności zapłaty z góry za usługę, utwierdziła się w przekonaniu, że to była dobra decyzja. Pani Bożena jednak nie spodziewała się takiego wyniku sprawy. Kwota odszkodowania przerosła jej najśmielsze oczekiwania.

  Pamiętaj! Jeśli do wypadku doszło w miejscu publicznym lub na terenie sklepu, hurtowni, hotelu itp. jest duża szansa, że należy Ci się odszkodowanie. Skontaktuj się z AP Odszkodowania w celu darmowej analizy sprawy. Zatrudniamy najlepszych prawników (adwokat, radca prawny), którzy zrobią wszystko aby Ci pomóc. Nie trać nadziei dzwoń już dziś 792 020 240

  Bezpłatna analiza Twojej sprawy
   Opinie

   Gwiazdki opini

   AP Odszkodowania znalazłam w Internecie. Pierwszy raz musiałam korzystać z tego typu firmy, i ten wybór okazał się NAJLEPSZY! Rzetelna obsługa od samego początku, na każdym etapie postępowania. Bardzo dobry kontakt, uzyskiwałam odpowiedzi na każde zapytanie.
   Firma Pana Pawła uzyskała wysokie odszkodowanie dla mojego syna, potrąconego przez samochód.
   Firmę AP ODSZKODOWANIA będę polecać z czystym sumieniem!

   Małgorzata A.

   Gwiazdki opini

   Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona. Nie musiałam uczestniczyć w trudnych prawnie rozmowach. Okazano mi dużą życzliwość i zrozumienie problemu. Zawsze uzyskałam wyczerpujące informacje. Bardzo dziękuję za pomoc i będę polecać usługi Kancelarii każdemu kto będzie w potrzebie.

   Teresa J.

   Gwiazdki opini

   Witam, w ciężkiej sytuacji została mi polecona firma Pana Pawła Gaja i NIE ZAWIODŁEM SIE. Potwierdziły się wszystkie opinie przekazane przez przyjaciół, tj. profesjonalizm, kultura osobista, dyskrecja, pełna dostępność podczas prowadzenia mojej sprawy, a przede wszystkim SKUTECZNOŚĆ! Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić – jest wiele firm o podobnym profilu, ale właściwy adres tylko JEDEN!

   Pozdrawiam

   Marcin J.

   Gwiazdki opini

   Moja ciocia uległa bardzo poważnemu wypadkowi w autobusie miejskim. Nawet nie wiedziała, że może w związku z tym otrzymać jakieś odszkodowanie. Dzięki AP Odszkodowania otrzymała naprawdę duże pieniądze. Sprawa trafiła do sądu ponieważ towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaciło grosze a w sądzie okazało się, że powinna otrzymać pięć razy więcej. Świetny kontakt z firmą i fachowo załatwiona sprawa przez świetnych prawników.

   Polecam

   Mateusz

   Oceń artykuł:

   Oceny:

   Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która doda opinię