214 000 zł dla rodziny zmarłego zamiast 20 000 zł

Rodzina zmarłego w wypadku komunikacyjnym zgłosiła się do nas ponieważ towarzystwo ubezpieczeniowe sprawcy wypłaciło po 10 000 zł zadośćuczynienia dla rodziców zmarłego. Szkodę zgłosił również brat jednak towarzystwo ubezpieczeniowe wydało decyzję odmowną twierdząc, że relacje między rodzeństwem nie były wystarczająco bliskie aby można było wypłacić zadośćuczynienie. Do sądu skierowaliśmy pozew o zapłatę zadośćuczynienia na rzecz rodziców oraz brata za śmierć osoby bliskiej. W związku z tym, że do wypadku doszło stosunkowo niedawno rodzina prosiła aby jeśli to możliwe sprawę zakończyć ugodowo. Bliscy nie chcieli opowiadać na rozprawie po raz kolejny o bólu i cierpieniu po stracie syna i brata. Po długich negocjacjach udało nam się uzyskać łącznie zarówno dla matki jak i ojca kwoty po 92 650 zł a dla brata kwotę 29 000 zł.

Witaj na stronie apo24.pl

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO").

W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku.

Jeśli akceptujesz zasady poniższej polityki prywatności kliknij przycisk "Przejdź do strony" lub w ikonkę "X" znajdującą się w prawym górnym rogu.